PKN
Protestantse gemeente Tange-Alteveer
 
Adres Adres
Consulent Ds. C.G. op `t Hof  
Pastoraat: Ds. W. van der Wind tel. 1627543158
  email: wvanderwind@gmail.com  
Ouderlingen:             E. Fissering tel. 0599331778
  D. Lukens tel. 0599331912
  A. Wolfs (scriba) tel. 0599332049
Diakenen: I. Veldhuis-Roelfsema tel. 0599201848
  B. Volders tel. 0611443660
Diaconaal-rentmeester M.v. Noordennen-Slingerland tel. 0599657620
Ouderlingen-Kerkrentmeester J. ten Seldam-Mensink tel. 0612449262
  R. Horlings-Wubs tel. 0599331134
Organisten: A. Horlings-Versteeg tel. 0599331124
  E. Wind-Slagter tel. 0612134957
  J. Veldhuis tel. 0643127795
Koster:                     Het Gebouw Beumeesweg 99 tel. 0599331122
Administratie:  G. Wind-Slagter tel. 0599331535
Kerkblad: K. Horlings tel. 0599331134
Kerktelefoon: J.A. Wolfs tel. 0599481187
Jeugdclub: G. Wind-Slagter tel. 0599331535
Kinderkerk C. de Groot tel. 0599610608
Kinderclub: A. Wolfs tel. 0599332049
Beamer:      J. Horlings tel. 0611271816
Website Beheer            A. Beishuizen tel. 0651518627
URL Website www.pknalteveer.nl  
Kerkenraad                         kerkenraad@pknalteveer.nl  
Moderamen                        moderamen@pknalteveer.nl  
Ouderlingen                       ouderlingen@pknalteveer.nl  
Kerkrentmeesters       kerkrentmeester@pknalteveer.nl  
Scriba Scriba@pknalteveer.nl  
Diaconie                          diaconie@pknalteveer.nl  
Organisten                      organisten@pknalteveer.nl  
Beamer                          beamer@pknalteveer.nl  
Website                               website@pknalteveer.nl  
     
terug
 
 
 
Liturgie (02-10-2022) (09:30 uur)
meer
 
Kerkdienst Bekijken of beluisteren
meer
 
Digitaal Kerkblad
https://kerk-alteveer.jouwweb.nl/
 
 
 
  Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.