PKN
Protestantse gemeente Tange-Alteveer
 
Adres Adres
     
Kerkelijk werker       M. Leussink   tel. 0612435222
Ouderlingen:             B. Horlings tel. 0599331124
  P. van der Laan tel. 0599333803
  J.A. Wolfs tel. 0599481187
  A. Wolfs tel. 0599332049
Diakenen: A. van Leeuwen (scriba) tel. 0599331562
  K.R. Horlings tel. 0599331134
  A. Wolfs-Maarsingh tel. 0599613567
Ouderlingen-Kerkrentmeester A. Lutjeboer-Lantinga tel. 0599331310
  J. ten Seldam-Mensink tel. 0599638586
Organisten: A. Horlings-Versteeg tel. 0599331124
  G. Roelfsema-Dekker tel. 0599332940
  E. Wind-Slagter tel. 0612134957
  J. Veldhuis tel. 0643127795
Koster:                     Het Gebouw Beumeesweg 99 tel. 0599331122
Administratie:  G. Wind-Slagter tel. 0599331535
Kerkblad: K. Horlings tel. 0599331134
Kerktelefoon: J.A. Wolfs tel. 0599481187
Jeugdclub: G. Wind-Slagter tel. 0599331535
Kinderkerk C. de Groot tel. 0599610608
Kinderclub: A. Horlings tel. 0599331124
Beamer :      Janine Horlings tel. 0611271816
Website Beheer            A. Beishuizen tel. 0599332224
URL Website www.pknalteveer.nl  
Martin Leussink kerkelijkwerker@pknalteveer.nl  
Kerkenraad                         kerkenraad@pknalteveer.nl  
Moderamen                        moderamen@pknalteveer.nl  
Ouderlingen                       ouderlingen@pknalteveer.nl  
Kerkrentmeesters       kerkrentmeester@pknalteveer.nl  
Scriba Scriba@pknalteveer.nl  
Diaconie                          diaconie@pknalteveer.nl  
Organisten                      organisten@pknalteveer.nl  
Beamer                          beamer@pknalteveer.nl  
Website                               website@pknalteveer.nl  
terug
 
 
 
Rechtstreeks Kerkdienst bekijken
https://www.youtube.com/channel/UCqkp5ZNExnKQn0P1AQUFubA?disable_polymer=true
  meer
 
Digitaal Kerkblad
https://kerk-alteveer.jouwweb.nl/
 
 
Gastenboek (ook voor vragen en Wensen)
KLIK OP ONDERSTAANDE LINK en klik dan op schrijf nieuw bericht
https://www.tboek.nl/gastenboek/websitegastenboek/
 
 
 
  Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.